Informace pro zákazníky

Vážení zákazníci,

ráda bych Vám představila firmu Zlatá Jehla, která se zabývá výrobou protialergických přikrývek, polštářů, okrasných polštářků, zdravotních polštářků, kojeneckého zboží a zboží pro vaše domácí mazlíčky. Jsme firma, která vyrábí výhradně z kvalitního českého materiálu. Na trhu působíme od roku 1995 a přesto, že se proces obchodu v České republice velice změnil, naší prioritou není vyrobit kvantitu, ale zachovat kvalitu. Používáme nenovější technologie s použitím nových automatických strojů s řízením počítačových jednotek. Vzhledem ke stále zvyšující se poptávce našich výrobků, přicházíme k Vám se zavedením internetového obchodu. Veškeré výrobky jsou protialergické a vhodné pro děti do 3 let, kde jsou nejvyšší hygienické požadavky.

Přikrývky jsou vysoce kvalitní, vyrobené z protialergického rouna TESIRA 20, které je pojeno pouze tepelně, není zde přítomná žádná chemikálie. Rouno TESIRO 20 je jemné na omak, měkčí než jiné typy roun. Obsah dutých silanizovaných vláken zvyšuje hřejivost. Jedná se o povrchovou úpravu vlákna, která také zajišťuje hebkost. Rouno je termicky pojeno. Pomocí této technologii jsou přikrývky vysoce hřejivé, ale prodyšné. Zákazníci se pod nimi nepotí a právě i díky této vlastnosti jsou přikrývky vhodné pro alergiky. Dalším podstatným procesem výroby, který zvyšuje kvalitu výrobku, je technika prošití. Prošívané přikrývky jsou vyráběny z metráže rouna, není nutné přikrývku prošívat na více místech, např. do kříže, zcela dostačující je prošívání pouze po obvodu přikrývky. Vlastnosti tohoto rouna spočívají v hřejivosti, která se vytváří v dutinkách. Přílišným prošíváním by se docílilo nižší hřejivosti a došlo ke ztrátě správné funkčnosti přikrývky.

Protialergické polštáře

Polštáře jsou pětikomorové, skládají se z rouna TESIRO 20, bavlny a pur-pěny. Bavlna umožňuje oddělit pur-pěnu od rouna, aby nedocházelo k jejímu zplstění a polštáře bylo možné opakovaně natřepat. Díky této technologii nedochází ke sléhávání polštářů, neboť pur-pěna má prostor se nafukovat. Náplň je sypaná, tudíž se polštář vytvaruje podle potřeby. Technologie je velkou výhodou naší firmy. U velkého množství výrobců polštářů je technika nevhodná, protože do polštářů často používají stejnou náplň jako do přikrývek neobohacenou o pur-pěnu, čímž dochází ke ztrátě funkčnosti a ke sléhávání. Kvůli této skutečnosti roste nedůvěra zákazníků k výrobku.

Lůžkoviny

Lůžkoviny se vyrábí z látky 100% bavlny, přičemž bavlna je vysoké kvality, pevná, neztrácí barevnost. Je stříhaná po osnově. Tato technologie stříhání zaručuje trvalý tvar lůžkovin a nedochází k přetažení látky. Mezi vyráběné lůžkoviny patří prostěradla a povlečení. S těmito výrobky je firma schopná přizpůsobit se potřebám zákazníka. Vyrábí lůžkoviny různých rozměrů i přímo na míru.

Kojenecké zboží

Mezi kojenecké výrobky patří povlečení, polštářky a přikrývky do postýlek, ochranné mantinely, kojící podkovy, zavinovačky. Přikrývky, polštářky, kojící podkovy, zavinovačky a ochranné mantinely se vyrábí z rouna TESIRO 20. Jako vrchní materiál se používá 100% bavlna, stejně jako u povlečení a prostěradel.

Vize firmy

Naší prioritou je stát se známou v oblasti výroby textilu. Vybudovat si vztahy se zákazníky, které budou stavěné na spolehlivosti a stále rostoucí důvěře v naše výrobky, které budou výsledkem poctivé práce a vysoké kvality.